درباره‌ما


 

 

 میگ‌لاین24  گروهی از جوانان متخصص و باتجربه است که سالها در امور پرداخت امورمالی به صورت بین المللی و خرید خدمات به شرکت‌ها و اشخاص حقیقی کمک رسانده و میرساند.

همه ما دوست داریم به دور از هر مانعی از تمام وبسایت‌های خارجی خدمات و کالاهای مورد نیاز خود را بدون دردسر و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تهیه و از آنها بهره ببریم . پلتفرم واسط میگ‌لاین24 این امکان رو برای تمامی همراهان عزیز ما فراهم آورده تا از طریق آن شما بتوانید به تمامی وبسایت ‌های ارایه دهنده سرویس و برند‌های معتبر دسترسی داشته و دیگر نگران پرداخت‌های بین‌المللی خود نباشید.

"میگ‌لاین 24" جزء اولین گروه از پایه گذاران سرویس های پرداخت آنلاین و خریدهای بین المللی در ایران میباشد. شروع فعالیت اعضای گروه به صورت غیررسمی به قبل از سال 1395 برمیگردد و بعد از چند سال فعالیت، این گروه به صورت رسمی فعالیت خود را از سال 1399 و با هدف اصلی خرید انواع خدمات و کالاها از وب سایت های معتبر ارایه دهنده خدمات و فروش کالا در سرتاسر جهان و ارسال آن به ایران آغاز نمود، فعالیتی که تا به این لحظه ادامه دارد.

 

ما از سال ۱۳95-۱۳96 کار خود را شروع کرده ایم.

از یک تیم ۱ نفره به یک شرکت بزرگتر تبدیل شده ایم. در طول 5 سال کار خستگی ناپذیر بسیار سختی ها و بر ما گذشته است و چالش‌های بسیاری را پشت سر گذاشته ایم.

ارزش های شرکت ما همواره بر این اصول بوده است :

اعتماد همراهانمان را به هیچ قیمتی از دست ندهیم 

  • با انصاف باشیم
  • همیشه پاسخگوی همراهان عزیز مجموعه باشیم
  • با همراهان عزیزمان محترمانه برخورد کنیم
  • فضایی بسازیم که هم خود و هم همراهان مجموعه از آن لذت ببرند.

 

در حال حاظر بیش از 5 هزار کاربر ثبت شده داریم و به شرکتهای زیادی کمک کرده ایم تا تحریم‌های ایجاد شده را دور بزنند تا مانع فعالیت آنها نشود.

هدف ما در این راه صرفه جویی در وقت مشتریان, کاهش هزینه ها، تسهیل فرآیند‌ پرداخت‌های بین‌المللی، پیگیری روند امور گمرکی ورود کالا و به طور کلی تهیه کلیه خدمات و محصولاتی است که تهیه آنها در بازار ایران به راحتی امکان پذیر نمی باشد.